Anina Studio is a Creative Kids & Babies Photography Studio

Triplets Babies Video2018-09-05T23:18:49+03:00

Make a Kids & Babies Photography Reservation Now!

Book It

Kids & Babies Photography

IG: aninastudio

Anina Studio Umur bey ile hem çekim sırasında çok eğlendik hemde yıllar sonra sıkılmadan ve zevkle tekrar tekrar bakabileceğimiz bir fotograf koleksiyonumuz oldu.. Işık, gölgeler, derinlik, renkler… Kızımın resimlerinde her şey o kadar güzel ki hepsi adeta bir sanat eseri mutlaka tavsiye ederim.

Teşekkürler Anina Studio Umur bey

06/07/2018     

Elif G., Anina Studio

Bebek Fotoğrafçılığında bir anne olarak en önemli şey kullanılan malzemelerin hijyeni ve fotoğrafçının gösterdiği özveridir bana göre … Ve ortaya çıkan kareler tabii ki … Anina ile çalıştığım için hep iyi ki dedim… Gerçekten harika bir iş çıkarttılar ve ölümsüzleştirdiler bizim için o günleri … Hızlı bir şekilde fotoğraflara ulaşmış olmam da büyük.

Seda B., Anina Studio

Anina stüdyonun verdiği hizmet tek kelimeyle harikaydı.. Çektiği fotoğrafları senelerce duvarımızı, baş ucumuzu süsleyecek. Kibar, çocuk ve bebekler konusundaki tecrübesi şaşırtıcı derecede etkileyiciydi. Bebeğimizi ve bizi yormadan, keyifli bir çekim geçirdik.. Şimdi hedefte baby shower partimiz ve pasta patlatma partimizde de kendisiyle çalışmayı istiyoruz.. ve tabii kısmetse ilk doğum gününde de artık ailemizin bir parçası olarak yine kendilerini büyük bir keyifle davet edeceğiz.. :)

Bebeklerle olan pozitif ilişkiniz, sıcak yaklaşımınız hem bizim hem Mete’nin çok keyifli bir gün geçirmesini sağladı, mükemmel anılar bıraktı dönüp bakabileceğimiz. Bu pozitif ilişkiyi fotoğraflara da yansıttığınız için çok teşekkür ederiz.

Aylin T., Anina Studio